ODDIEL KARATE - TJ SAAG ŠAHY

1 2 3 4 5
IP

12. ročník Žarnovických majstrovstiev v karate

Dňa 7. júna 2014 sa naši pretekári zúčastnili turnaja v Žarnovici. Za účasti dvoch stoviek pretekárov zo Slovenska získali medailové umiestnenia:

Karin Luptáková – kata deti – 3. miesto,

Liliana Rusnáková – kata žiačky – 3. miesto,

Miriam Luptáková – kata kadetky – 3. miesto,

Terézia Rusnáková – kumite kadetky – 2. miesto.

Ostatní zúčastnení: Dávid Bakša a Rebeka Suketiová

BAROCCO CUP 2014

V dňoch 31.5. – 1.6. 2014 sa uskutočnil v Talianskom Lecce turnaj za  účasti 390 pretekárov z Talianska, Rumunska, Izraela, Švajčiarska, Anglicka a Slovenska.

Za karate klub TJ SAAG Šahy získali umiestnenie: Karin Luptáková – kata deti – 3. miesto,

GRAND PRIX Žilina

Dňa 15.3.2014 sa uskutočnil v Žiline turnaj s účasťou 400 karatistov z Poľska, Čiech a najlepších pretekárov zo Slovenska.
Za karate klub TJ SAAG Šahy získali umiestnenie:

Patrik Uhrík – kumite juniori – 3. miesto,

Liliana Rusnáková – kumite žiačky – 3. miesto.

Zvolen Cup 2014

9.2.2014

Dňa 9.2.2014 sa uskutočnil vo Zvolene turnaj, ktorý je súčasťou majstrovstiev kraja s možnosťou postupu na majstrovstvá Slovenska, s účasťou 520 pretekárov z Maďarska, Chorvátska, Srbska, Poľska, Čiech, Rumunska a najlepších pretekárov zo Slovenska.

Za karate klub TJ SAAG Šahy získali umiestnenie Karin Ľuptáková – kata deti – 3. miesto,

Patrik Uhrík – kumite juniori – 2. miesto,

Ostatní zúčastnení: Ing. Vojtech Hammersmidt (tréner), Matej Uhrík, Dávid Bakša, Dominik Kovács, Róbert Huszár, Liliana Rusnáková a Marek Kanala.

Timisoara 2013

30.11.2013

Dňa 30.11.2013 sa šahanskí karatisti zúčastnili Svetového pohára WUK v Rumunskom meste Timisoara.  Turnaja sa zúčastnilo 560 pretekárov zo siedmich krajín. Karatisti TJ SAAG Šahy získali celkovo 5 medailových umiestnení.

Oddiel karate TJ SAAG Šahy reprezentovalo deväť pretekárov.

Patrik Uhrík – 3. miesto kumite juniori,

Magdaléna Nagyová – 3. miesto kumite ženy, 3. miesto KATA ženy,

Liliana Rusnáková – 3. miesto KATA deti,

Miriam Luptáková – 3. miesto KATA žiačky,

Matej Uhrík, Ján Uhrík, Olívia Nemčoková, Robert Huszár a Karin Luptáková.

Naše poďakovanie patrí sponzorom: SIMOL TEAM, Europe-cafe, IGOL Team a Záložňa Ľupták

Otvorené majstrovstvá kraja, so zahraničnou účasťou

Žiar nad Hronom

9.11.2013

Naši pretekári sa zúčastnili tohto prestížneho turnaja aj tento rok a potvrdili, že právom patria medzi kvalitných športovcov, pretože opäť vybojovali štyri mdailové umiestnenia.

Ján Uhrík získal dve druhé miesta v katégóriách:

• kumite do 55 kg
  • KATA

Matej Uhrík získal 3. miesto v kumite (-70 Kg)

Patrik Uhrík získal 3. miesto v kumite (-61 Kg)

Ďalej nás reprezentovali a naša vďaka patrí aj im: Olívia Nemcsoková, Róbert Huszár, Dávid Bakša, Marek Kanala, Dominik Kovács a Róbert Jámbor.

Turnaja sa zúčastnilo celkovo 400 pretekárov zo Slovenska, Poľska, Čiech a Chorvátska.

HONT CUP 2013

Tradičný Hontiansky pohár sa v mesiaci september neuskutočnil z dôvodu uzavretia mestskej športovej haly T-18. Napriek tomu sa starí priatelia a športoví rivali stretli na spoločnom sústredení, počas ktorého mali možnosť absolvovať spoločný tréning, vymenili si svoje skúsenosti a pospomínali na časy strávené na tatami počas tradičných turnajov Hontianskeho pohára. Sústredenia sa zúčastnilo 14 zahraničných pretekárov, rozhodcov a trénerov. Celkový počet účastníkov tohto sústredenia dosiahol počet 40 milovníkov karate.