SEZÓNA 2011/2012
1 2 3 4 5
IP

Sicily Cup

V dňoch 2-3. 06. 2012 sa karatisti TJ Saag Šahy zúčastnili 2. ročníka Sicily Cup za účasti 8 štátov. Reprezentovali nás piati pretekári, ktorí vo veľmi silnej konkurencii dosiahli 2 medailové umiestnenia.

Terézia Rusnáková získala v kategórii KATA žiačky pekné 3. miesto a Patrik Uhrík  získal v kategórii KUMITE dorastencov 2. miesto.

Ďakujeme firme Simol Team a TBA racing team za finančnú pomoc pri tomto medzinárodnom športovom podujatí.

Viac fotografií nájdete v našej fotogalérii

Revúcky pohár mládeže

5.5.2012

Reprezentovali nás štyria pretekári. Patrik Uhrík, Matej Uhrík,  Ján Uhrík a Tomáš Kováčik. Svoje účinkovanie na súťaži v medailu premenili Patrik Uhrík v kategórii dorastencov -60kg  a Tomáš  Kováčik  v kategórii juniorov -70kg, obaja pretekári obsadili 3.miesto. Pretekárom gratulujeme!

finále a skončil na 2. mieste. Norbert Heimlich a Alan

Gregor, ktorí nastúpili v kategórii muži +65kg, ukázali talianskym súperom svoje kvality a po úspešne

prekonaných kolách sa stretli v „slovenskom finále“.

Po priateľskom výkone vo finále Norbert Heimlich obsadil 2. a Alan Gregor 1.miesto.

22. ročník Zvolen Cup

Otvorené Majstrovstvá Stredoslovenského zväzu karate mužov a žien pre rok 2012

Otvorené 2. kolo Stredoslovenského Pohára mládeže

05.02.2012 - Sportová hala IX. ZŠ Tepličky vo Zvolene

Na turnaji s medzinárodnou účasťou nás reprezentovali piati

pretekári. Traja pretekári premenili svoje umenie v medaily.

Mestská športová hala  Trnava - 03.12.2011

Turnaja zúčastnilo najlepších 420 pretekárov z celého Slovenska a naši šahanskí karatisti patrili medzi nich. Ako prvý sa do bojov pustil Uhrík Patrik kategorii kadetov -57kg. Po peknom výkone a remíze 1:1, pätica rozhodcov zástavkami rozhodla o výhre Patrikovho súpera. Hneď po Patrikovom zápase sa spustila aj kategória Uhríka Jána (kadeti -52kg), ktorý v prvom kole prehral 0:1. V kadetoch +70kg sme mali ďalšieho reprezentanta nášho mesta, Šiketa Martina. Ale žial Martin prehral takisto ako Uhrík Patrik, na zástavky. Ďalší pretekár ktorý sa pustil do bojov bol Gregor Alan v junioroch -78kg. Ani Alanovi sa nedarilo v prvom kole a taktiež prehral na zástavky. Lenže jeho súper postúpil do finále a Alan mohol zabojovať o 3.miesto. Prvé kolo repasáže vyhral 5:3, a v zápase o 3.miesto mu sily nestačili a prehral o jeden bod 1:2. Posledným pretekárom ktorý hájil šahanské farby bol Heimlich Norbert ako junior +78kg. Ale tak ako ostatným chalanom, ani Norbimu sa nepodarilo prejsť cez sito prvého kola a prehral 0:1.

Majstrovstvá Stredoslovenského zväzu karate

1. kolo Stredoslovenského pohára mládeže 2011

Dnes, 23.10.2011 sa v Žiari nad Hronom konali otvorené majstrovstvá Stredoslovenského zväzu kadetov a juniorov 2011 ako aj otvorené 1. kolo Stredoslovenského pohára mládeže 2011. Reprezentovali nás 8 pretekári.

Darilo Patrikovi Uhríkovi v kadetoch -63kg ktorý obsadil 3. miesto.

Vo vyšších kategóriách sa darilo:

Norbertovi Heilmichovi, obsadil 3.miesto v starších junioroch +78kg,

Alan Gregor tiež v starších junioroch ale -78kg obsadil 2.miesto.

GRATULUJEME!

Títo traja pretekári vybojovali miestenky na Majstrovstva SR, ktoré budú v decembri v Trnave.

Naše poďakovanie patrí mestu Šahy, a firmám SIMOL TEAM a WOLLBET.