1 2 3 4 5
IP

Rožňavský pohár mládeže

22.6.2013

Karatisti TJ Saag Šahy reprezentovali farby nášho malého mesta na súťaži v Rožňave.

Po úspešnom páskovaní v šahanskej telocvični v piatok poobede mali dostatok síl a 22.06.2013 obsadili popredné priečky aj na 11. ročníku Rožňavského pohára mládeže. Najviacej sa darilo Ľuptákovej Miriam v KATA mladšie žiačky, obsadila 3. miesto. Taktiež v kategórii KATA, ale mladších žiakov Huszár Róbert obsadil 2. niesto. A nakoniec v KUMITE družstvách juniorov, v zložení Uhrík Matej, Uhrík Patrik a Uhrík Ján vybojovali pekné 3. miesto.

Cagliari

21.4.2013

Dňa 21.4.2013 sa naši pretekári zúčastnili medzinárodného turnaja v karate, ktorý sa uskutočnil v Cagliari na Sardínii. Turnaja sa zúčastnilo 350 pretekárov z Talianska, Rumunska a zo Slovenska.

Náš oddiel karate TJ SAAG Šahy reprezentovali Lili Rusnáková, Terka Rusnáková, Olívia Nemcsoková, Miriam Luptáková, Magdaléna Al Farra, Ján Uhrík, Matej Uhrík a Patrik Uhrík.

• 1. miesto         kumite – ženy

Naše poďakovanie patrí Mestu Šahy, Simol Team-u, Mikone, Jozefovi Luptákovi a Wollbet.

Viac fotografií nájdete vo fotogalérii.

Grand Prix Žilina 2013

17.3.2013

Súťaže sa zúčastnilo vyše 500 pretekárov z 53 družstiev z Poľska, Českej republiky a Slovenska, z ktorého sa zišla špička pretekárov, keďže sa jednalo o postupovú súťaž na Majstrovstvá Slovenskej republiky. Šahy boli reprezentované 7 pretekármi, 3 v katách a 4 v kumite. Najlepšie sa darilo Patrikovi Uhríkovi v kategórii dorast -57kg, ktorý sa prebojoval až do 3. kola. V zápase o postup do finále podľahol súperovi a tým pádom sa dostal do repasáže o 3.miesto. Ale ani v repasáži sa mu nedarilo kde prehral obidva zápasy a nakoniec skončil na 4.mieste. Ostatní pretekári vypadli v eliminačných bojoch. Pretekárom prajeme veľa úspechov do ďalších súťaží!

Na fotke zľava: Uhrík Matej, Uhrík Patri, Kováčik Tomáš, Rusnáková Liliana, Al Farra Magdaléna, Nemcsoková Olívia, Uhrík Ján, Rusnák Oskar.

23. ročník Karate Zvolen Cup 2013

Otvorené Majstrovstvá Stredoslovenského zväzu karate mužov a žien pre rok 2013
Otvorené 2. kolo Stredoslovenského pohára mládeže 2013

Náš tím TJ SAAG Šahy reprezentovali: Uhrík Matej, Uhrík Patrik, Kováčik Tomáš a Magdaléna Al Farra. Súťaže sa zúčastnilo 360 pretekárov zo Slovenska, Srbska, Rumunska a Čiech. Napriek veľmi silnej konkurencii Uhrík Patrik v kategórii dorast -68kg obsadil 1.miesto a tým pádom postupuje na Majstrovstvá Slovenska, ktoré sa budú konať v Košiciach.