aktualizované: 19.10.2017 08:42:51 

ODDIEL KARATE TJ SAAG ŠAHY

SEZÓNA 2009/2010


Webovú stránku ľahko a rýchlo
 
Medzinárodnéhý turnaj v  karate
Ariano Irpino - Taliansko
22.5.2010 
 
 
 
 
 
 
Karatisti TJ Saag Šahy sa dňa 22. mája 2010 zúčastnili medzinárodného turnaja v Talianskom Ariano Irpino, na ktorom sa stretli s pretekármi z 8 krajín.
 
V družstvách, po víťazstve nad rumunským tímom 2:0 a vo finále nad domácimi Talianmi 2:1, obsadili 1.miesto. O tento úspech sa pričinili Dudáš Ľudovít, Pásztor Gabriel, Heimlich Norbert a Kanala Richard.

Našim pretekárom sa darilo aj v jednotlivcoch:
  • v dorastencoch +65kg Heimlich Norbert 1.miesto
  • v junioroch -65kg Kanala Richard 3.miesto 
  • v mužoch +70kg Dudáš Ľudovít 1.miesto 
                                                                                                                                                
 
 
                                                                                                                          Ostatné fotografie nájdete vo fotogalérii
 
 

 
 
Revúcky pohár mládeže
8.5.2010
 

 Turnaja sa zúčastnilo 350 pretekárov zo Slovenska ako aj zo zahraničia. Náš klub reprezentovali: Jambor Nikolas, Farkaš Leonard Uhrík Matej, Uhrík Patrik a Heimlich Norbert, ktorý v silnej konkurencii v junioroch do 67 kg prehral v repasáži a skončil na celkovom 4.mieste.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
Zvolenský pohár mládeže
20. ročník
 
11. apríla 2010 Zvolen
 
 
  
Silne obsadeného turnaja sa zúčastnilo 350 pretekárov z Rumunska, Čiech, reprezentačné výbery Srbska a Slovenska. Naši pretekári napriek početnej výprave nezískali žiadnu medailu. Najlepšie sa umiestnil Heimlich Norbert
 v  kategórii st. doraste +65kg - 4.miesto.


Súpiska:  Jambor NIkolas - ml. žiaci -35kg
                  Berkula Adam - ml. žiaci -35kg
                  Halai Adrian - ml. žiaci -35kg
                  Hrabský Marek - ml. žiaci -35kg
                  Uhrík Matej - ml. žiaci -35kg
                  Uhrík Patrik - st. žiaci -50kg
                  Pokorný Viktor - st. žiaci -50kg
                  Kürty Gyula - st. žiaci -50kg
                  Horňaček Tomáš - ml. dorast -55kg
                  Hlavanda Filip - ml. dorast +55kg
                  Heimlich Norbert - st. dorast +65kg
 
Foto
horný rad zľava: Dudáš Ľudovít- tréner, Pokorný Viktor, Halai Adrian, Kürty Gyula,Horňaček Tomáš, Hlavanda Filip, Heimlich Norbert. 
dolný rad zľava: Berkula Adam, Jámbor Nikolas, Uhrík Patrik, Hrabský Marek, Uhrík Matej.
 

 
 
Majstrovstvá SsZK 2010
a
2. kolo Stredoslovenského pohára mládeže
 
6. február 2010 Banská Bystrica
 
 
 
 
 
 
 
Kata mladší dorastenci  Horňaček Tomáš   3. miesto
Kumite starší žiaci +40kg Halaj Adrian 3. miesto
Kumite juniori +68kg   Heimlich Norbert   3. miesto
Kumite muži -75kg  Gregor Alan 3. miesto
Kumite muži -84kg  Pásztor Gabriel 1. miesto
Kumite muži +84kg  Benko Štefan 3. miesto
 
 
 
 
 
                                                                                                                 Ostatné fotografie nájdete vo fotogalérii
 

Timisoara-Rumunsko 
19.december 2009 Timisoara Cup
 
Reprezentovali nás:
  • Pásztor Gabriel 
  • Heimlich Norbert
  • Gregor Alan
  • Benko Štefan
 
 
 
 
Kumite družstvá muži 2. miesto
 
Ostatné fotografie nájdete vo fotogalérii
 
 
 

 
Majstrovstvá sveta WUK RÍM
6.11.2009
 
  • žiaci:
    • Tomáš Horňáček  - 2. miesto              
 
  • kadeti:
    • +70 kg Norbert Heimlich - 1. miesto
 
  • muži: 
    • - 70 kg Alan Gregor - 3. miesto
    • +80 kg Štefan Benk - 1. miesto
    • +80 kg Peter Jakab - 2. miesto  

 

 Ostatné fotografie nájdete vo fotogalérii


 
HONT CUP  2009

 

Umiestnenie

Družstvo mužov

Družstvo žien

1. miesto Farmex Nitra "A" Ekonóm Trenčín
2. miesto Tekdan Bratislava CMK Banská Bystrica
3. miesto

KK Budapešť

Farmex Nitra "B"

KK BUDAPEŠŤ
 
TOPlist